ÄRINÕUETE KIRJELDAMINE

Kuidas luua kõigi osapoolte vajadustega kohanev veebikaupluse lahendus?

Sinu e-poe loomine või tänase veebikaupluse ümberkujundamine algab analüüsist.
Enim on võita just sellistest platvormidest, mis arvestavad mitte ainult klientide, vaid ka iga ettevõtte unikaalsete vajadustega: selleks kaasame ühisesse töötuppa nii analüütiku, sinu ettevõtte juhtkonna kui ka sinu meeskonnaliikmed, kes keskkonda edaspidi igapäevaselt haldama hakkavad. 
Koos paneme paika, milline info peab süsteemi kaudu töödeldav olema ning mida on tõhusaks toimimiseks vaja, et tulemuseks oleks platvorm, mis on tõeliselt funktsionaalne ning kõigile lihtne kasutada.
Eelanalüüsi käigus sünnib kogu potentsiaalse projekti osas adekvaatne mahuhinnang, mis annab sulle läbipaistvuse nii projekti eelarve kui ka ajaraamide osas.

KAASAAEGSE VEEBIPOE SAAMISLUGU

Kuidas toimub protesess?

Loome lahenduse visiooni

Analüüsime sinu ettevõtte pikaajalisi eesmärke, kaardistame üksikasjalikult ärilised vajadused ning aitame panna paika tulevikueesmärke.

Hindame tulevikuväljavaateid

Meie asjatundlik ja kogenud meeskond aitab tuvastada, millist mõju loodavalt lahenduselt ootame, ning pakub kaalumiseks erinevaid alternatiivseid lahendusi, et jõuda kõige sobivamani.

Paneme paika tehnilised nõudmised

Kaasame protsessi analüütiku, kellega koos määratleme loodava lahenduse tehnilised nõuded. Nii tekib adekvaatne mahuhinnang, mis tagab sulle läbipaistvuse nii e-poe loomise hinna kui ka ajaraamide osas.

MILLEGA PAISTAB SILMA KESKMINE EESTI INTERNETIPOOD?

FinestCommerce juht Martin Lond analüüsis 33 Eesti kõige kasutajasõbralikumaks e-poeks kandideerinud veebikauplust ning lõi selle põhjal keskmise internetipoe profiili. Järgnevas artiklis vaatleme lähemalt, millega keskmine e-pood silma hakkab.

Ärinõuete kirjeldamine - töötuba

Olete otsustanud, et ettevõtte kasvamiseks on vajalik luua uus e-poe lahendus, kuid ei oska kuskilt alustada? Korraldame töötoa, et selgitada üheskoos välja sinu ettevõtte kasvu kõige paremini hoogustav lahendus! Välise hindajana oleme selles protsessis neutraalsed ega eelista lahendusi pakkudes ühtegi konkreetset süsteemi ega platvormi.

Broneeri aeg

Võta meiega ühendust ja kasvatame koos Sinu e-äri!