nopCommmerce B2B

Loo oma B2B kliendile personaalse lähenemisega kasutajasõbralik tellimuskeskkond!

Rohkete võimalustega B2B e-äri platvorm

nopCommerce pakub kliendile kõike seda, mida võiks ühelt maailmatasemel ostukogemuselt oodata: veebipoe platvorm, mis on kiire, intuitiivne ja turvaline. Kaupmehele pakub see aga võimsat tööriista koos tasemel e-äri makselahendustega ning sujuva tooteinfo integreerimisega, mille saab püsti
vaid nädalate jooksul.

Tegemist on maailma populaarseima Microsofti tehnoloogiatel põhineva avatud lähtekoodiga ASP.NET e-kaubanduse platvormiga. Lahendus tagab sinu ettevõttele suurte kaubandushiidudega võrdse võimekuse, ilma et selle haldamiseks kuluks sadu IT-inimesi või kümneid tuhandeid eurosid.

Olulised eelised B2B ISETEENINDUSKESKKONNALE

Loo multi-vendor e-pood

Platvorm võimaldab ka teistel kaupmeestel tulla sinu e-poe keskkonda oma tooteid ja teenuseid müüma. Mitmekülgses keskkonnas pääsevad kaupmehed kerge vaevaga ligi enda tooteid puudutavatele tulemustele iseseisvalt, säästes raporteerimisele kuluvat aega. 

Sobib rahvusvaheliseks äriks

nopCommerce platvormiga on sul võimalik korraldada multi-vendor äri mistahes riigis – klient saab endale valida talle sobiva keele ja valuuta.
Et lihtsustada tarne korraldamist, on veebipoe platvorm varustatud integratsiooniga ülemaailmseks kohaletoimetamiseks. 

Kõik ühes kohas

Koonda oma erinevate domeenide all tegutsevad e-poed kõik ühte terviklikku halduskeskkonda.

PIIRAMATUD VÕIMALUSED KOHANDAMISEKS

nopCommerce’i paindlik arhitektuur ja avatud lähtekood loob võimaluse luua täpselt sinu ootustele ja vajadustele vastav e-pood. Nii on sinu ettevõtte äritegevus ja suhtlus tarnijate ning klientidega veelgi sujuvam.

Miks nopCommerce?

PLATVORM ON
TASUTA

Ei mingeid kuumakseid
Ei mingeid peidetud tasusid
Ei mingeid tehingutasusid

PLATVORM ON
TURVALINE

Vastab rahvusvahelisele PCI DSS turbenõuetele

PLATVORM ON
KOHALDATAV

Vabavara platvormiga saab luua täpselt sinu soovidele vastava veebipoe

ÜLEMAAILMNE PARTNERVÕRGUSTIK

Üle 100 sertifitseeritud partneri üle kogu maailma.

24/7
TUGI

Meie tiim aitab iga
mure korral

nopCommerce sobib igas suuruses ja igas valdkonnas tegutsevale ettevõttele!

nopCommerce võimalused

Mobiilisõbralik

Kas teadsid, et tänapäeval tehakse enam kui pooled veebipoe ostud mobiilist? nopCommerce e-pood toimib väga hästi nii mobiilis kui teistes seadmetes.

Põhjalik tooteinfo

Kaupmehed saavad oma toodete kohta lisada nii palju teavet, kui on soovi (toote suurus, värv, hind, võimalused, tagastusinfo, rentimine jne).

SEO

Jõua otsingumootorites veel kõrgemale positsioonile ja muuda oma e-pood orgaaniliselt nähtavamaks.

Makseviisid

E-poe lahendus võimaldab kasutada enam kui 50 erinevat makseviisi ning lubab sul aktsepteerida kõiki krediit- ja deebetkaartide makseid.

Võimekas turundusmootor

nopCommerce loob hulgaliselt erinevaid võimalusi tulemuslike kampaaniate läbiviimiseks (sooduskoodid, kinkekaardid, uudiskirjad, toote arvustused, viitamine sarnastele toodetele jne).

Transpordiloogikad

E-äri platvorm haldab ning võtab arvesse kõiki olulisi tingimusi, et anda klientidele võimalikult täpne kohalejõudmise aeg.
Rahulolev klient = rohkem korduoste!

Loe, kuidas sai endale uue veebipoe floorin:

COVID-19 seadis paljud seni vaid füüsilises poes tegutsenud kaubandusettevõtted raske valiku ette – kas sulgeda piirangute tõttu oma uksed või kohaneda uute oludega ning luua kiiremas korras alternatiivne võimalus online-ostlemiseks.

Samast seisust leidis end 2020. aasta kevadel ka enam kui veerand sajandit Eestis tegutsenud põrandalahendusi pakkuv ettevõte Floorin, kes oli juba mõnda aega kaalunud võimalusi avada lisaks Tallinnas ja Tartus tegutsevatele viimistlusmaterjalide kauplustele ka veebipood.

KAASAAEGSE VEEBIPOE SAAMISLUGU

Koos anname sinu ettevõtte kasvule hoogu!

Ootame sinu äriarendus- ja juhttiimi tasuta töötuppa, et kaardistada võimalused e-äri kasvatamiseks

Võta meiega ühendust ja kasvatame koos Sinu e-äri!