TOOTEINFO HALDUSSÜSTEEM

Muuda rutiinset ja tüütute ülesannete lahendused efektiivseks!

Kas eelistaksid osta oma uue elektroonikaseadme veebipoest, kus kirjelduseks on märgitud vaid toote värvus, või jätaksid meelsamini raha sinna, kus on kirjas ka eeldatav tarneaeg, tehnilised spetsifikatsioonid ja lühike kirjeldus, kellele see sobida võiks?

Tarbijad otsivad ja loevad tooteinfot ning üha suurem osa neist teeb selle põhjal ka oma ostuotsuseid – just seepärast on oluline, et ettevõttel oleks hästitoimiv tooteinfo haldussüsteem ehk PIM (Product Information Management), millega mugavalt tooteinfot hallata, koguda ja täiendada.

Inforikas tooteinfo haldussüsteem võimaldab:

Tooted kiiremini müüki

Enamikes ettevõtetes toimub tooteinfo tabelite koostamine tänaseni käsitsi, tõstes sadu andmevälju ükshaaval ühest tabelist teise. Võib vaid ette kujutada, kui ajamahukas on see ettevõtetes, kelle valikusse kuulub 500 või rohkemgi toodet! PIM-i ehk tooteinfo haldussüsteemi kasutamisega kaasneb mitmeid eeliseid, millest üks olulisemaid on võimalus kiirendada uute toodete müüki paneku protsessi ning lihtsustada seeläbi oma sortimendi pidevat laiendamist.

Suurem ostukorvi väärtus

Tänu tooteinfo haldussüsteemile on sul võimalik säästa tooteinfo sisestamisele ja muutmisele kuluvat väärtuslikku aega ning suunata see aeg hoopis nutikate ristmüügivõimaluste hoogustamiseks.
Läbimõeldult korraldatud ristmüük tõstab tõenäosust, et klient lahkub sinu e-poest, tundes rõõmu mitte ühe vaid mitme toote ostmise üle.

Parema ostukogemuse pakkumine

Mida rohkem adekvaatset infot klient sinu e-poest teda huvitavate toodete kohta saab, seda parem saab olema tema ostukogemus ning seda väiksem saab olema tõenäosus, et valitud ese ei vasta kliendi vajadustele.

Eristumine konkurentidest

Hea tooteinfo on nagu professionaalne klienditeenindaja: see jutustab kliendile, miks ja kellele on toode mõeldud ja kuidas võiks see neid aidata. Ootustele kõige paremini vastav toode on konkurentsieelis, mis aitab turul eristuda ja tõstab tõenäosust, et rahulolevad kliendid soovitavad sinu e-poodi ka oma sõpradele.

Ühtne info erinevates kanalites

“Copy-paste” meetodi abil ei saa välistada ka inimlikke näpuvigasid. Tooteinfo haldussüsteemiga asub kogu müüdavaid tooteid puudutav info ühes keskses süsteemis, mis võimaldab sul avaldada ja uuendada vajalikke andmeid soovitud kanalites ühtsel kujul ilma tooteinfot killustamata.

Vähenda tagastuste arvu

Uuringud on leidnud, et umbes 40% ostjatest tunnistab, et on tagastanud tooteid, mis ei vastanud veebis antud tootekirjeldusele! Pakkudes oma klientidele üksikasjalikku ning ajakohast tooteinfot, vähendad märkimisväärselt tõenäosust, et klient tootes pettub ning selle hiljem tagastab.

How does PIM work?

Milline info on tooteinfo haldussüsteemis?

ESMANE TOOTEINFO

Toote kirjeldus ja tõlked

JUHENDID

Kasutus- ja hooldusjuhendid

MEEDIA

Pildid, videod ja muud failid

TEHNILINE INFO

Spetsifikatsioonid, mõõdud, koostisosad

Kellele on PIM mõeldud?

Koos anname sinu ettevõtte kasvule hoogu!

Ootame sinu äriarendus- ja juhttiimi tasuta töötuppa, et kaardistada võimalused e-äri kasvatamiseks

Võta meiega ühendust ja kasvatame koos Sinu e-äri!