nopCommerce B2C

Loo oma eraklientidele kaasaegne, kasutajasõbralik ja usaldusväärne e-pood!

Rohkete võimalustega e-äri platvorm

nopCommerce pakub kliendile kõike seda, mida võiks ühelt maailmatasemel ostukogemuselt oodata: veebipoe platvorm, mis on kiire, intuitiivne ja turvaline. Kaupmehele pakub see aga võimsat tööriista koos tasemel e-äri makselahendustega ning sujuva tooteinfo integreerimisega, mille saab püsti vaid nädalate jooksul.

Tegemist on maailma populaarseima Microsofti tehnoloogiatel põhineva avatud lähtekoodiga ASP.NET e-kaubanduse platvormiga. Lahendus tagab sinu ettevõttele suurte kaubandushiidudega võrdse võimekuse, ilma et selle haldamiseks kuluks sadu IT-inimesi või kümneid tuhandeid eurosid.

Olulised eelised B2C ISETEENINDUSKESKKONNALE

Rohkem kordusoste ja lojaalseid kliente

Personaalne lähenemine tagab edu – nii tulevad kliendid e-poodi ikka ja jälle tagasi. nopCommerce arvukad lahendused nagu kliendikaardid, sooduskoodid, kampaaniad ja muud funktsioonid aitavad viia sinu klientide ostukogemuse järgmisele tasemele.

Sobib rahvusvaheliseks äriks

nopCommerce platvormiga on sul võimalik korraldada müüki mistahes riigis – klient saab endale valida talle sobiva keele ja valuuta. Et lihtsustada tarne korraldamist, on veebipoe platvorm varustatud integratsiooniga ülemaailmseks kohaletoimetamiseks.

Algajasõbralik platvorm

nopCommerce platvormil on väga lihtne oma e-äri alustada ning seda hallata – ja seda kõike täielikult ilma IT-spetsialisti abita.
Platvorm on varustatud kõikide funktsioonidega, mida e-poe lahenduse käivitamiseks vajad – olemas on maksu- ja kohaletoimetamise süsteem, turunduse ja müügi tööriistad, mobiilse e-äri võimalused, integratsioon ERPi ja CRM süsteemiga ning palju muud. 
Meie professionaalsed graafilised disainerid aitavad luua Sinu uuele veebipoele ka ilusa kujunduse.

Multi-store

nopCommerce platvormil on võimalik müüa nii oma toodangut kui ka vahendada teiste e-ostukanalite müüdavaid kaupu, suunates oma ostjatele just neile kõige paremini sobivaid tooteid brändi, hinnasegmendi, riigi või muu olulise näitaja põhjal. 

Miks B2C nopCommerce?

PLATVORM ON
TASUTA

Ei mingeid kuumakseid
Ei mingeid peidetud tasusid
Ei mingeid tehingutasusid

PLATVORM ON
TURVALINE

Vastab rahvusvahelisele PCI DSS turbenõuetele

PLATVORM ON
KOHALDATAV

Vabavara platvormiga saab luua täpselt sinu soovidele vastava veebipoe

24/7
TUGI

Meie tiim aitab iga
mure korral

nopCommerce sobib igas suuruses ja igas valdkonnas tegutsevale ettevõttele!

nopCommerce võimalused

Mobiilisõbralik

Kas teadsid, et tänapäeval tehakse enam kui pooled veebipoe ostud mobiilist? nopCommerce e-pood toimib väga hästi nii mobiilis kui teistes seadmetes.

Põhjalik tooteinfo

Kaupmehed saavad oma toodete kohta lisada nii palju teavet, kui on soovi (toote suurus, värv, hind, võimalused, tagastusinfo, rentimine jne).

SEO

Jõua otsingumootorites veel kõrgemale positsioonile ja muuda oma e-pood orgaaniliselt nähtavamaks.

Makseviisid

E-poe lahendus võimaldab kasutada enam kui 50 erinevat makseviisi ning lubab sul aktsepteerida kõiki krediit- ja deebetkaartide makseid.

Võimekas turundusmootor

nopCommerce loob hulgaliselt erinevaid võimalusi tulemuslike kampaaniate läbiviimiseks (sooduskoodid, kinkekaardid, uudiskirjad, toote arvustused, viitamine sarnastele toodetele jne).

Transpordiloogikad

E-äri platvorm haldab ning võtab arvesse kõiki olulisi tingimusi, et anda klientidele võimalikult täpne kohalejõudmise aeg.
Rahulolev klient = rohkem korduoste!

Koos anname sinu ettevõtte kasvule hoogu!

Ootame sinu äriarendus- ja juhttiimi tasuta töötuppa, et kaardistada võimalused e-äri kasvatamiseks

Võta meiega ühendust ja kasvatame koos Sinu e-äri!